piątek, 21 stycznia 2011

Filcowa broszka

Dziś pokażę Wam moje pierwsze próby i zabawy z filcem :) Kwiatową broszkę. Ja jestem całkiem zadowolona z efektu. Niestety na zdjęciach aż tak dobrze nie widać tej kwiatowości :( A szkoda. A oto broszka:
 I broszka na moim dekolcie :)
Tradycyjnie już zdjęcie, zrobione przez mego mężczyznę (patrz foto nr 2), jest znacznie lepszej jakości. Długa droga przede mną, oj długa...
Broszka na zdjęciu wyszła całkiem spora, ale to tylko złudzenie optyczne :P W rzeczywistości bardzo duża nie jest i ma 3 cale średnicy :)
 
Jak widzicie wygląd bloga, który miał być tylko wyglądem roboczym, nadal pozostał niezmieniony. Niestety :( Nie znam się na blogach, czasu dość mało, a gdy go mam, wolę go stracić na robieniu np. kwiatowych broszek :D Nie chce mi się totalnie siedzieć i zaznajamiać się z instrukcją obsługi bloga (instrukcja sama w sobie jest dość skomplikowana ;), ale chciałabym, żeby blog wyglądał ładnie.W każdym razie chciałabym tak chcieć działać w tej sferze, jak mi się nie chce ;) Gdyby ktoś miał ochotę w możliwie przystępny sposób wyjaśnić mi, o co w tym wszystkim chodzi, byłabym bardzo, bardzo wdzięczna :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz