poniedziałek, 10 stycznia 2011

Chcę to!

Chcę to:


Dla mojego mężczyzny oczywiście :)
Maszynkę można wygrać w konkursie Nulki na jej blogu http://createcraftlife.blogspot.com/2011/01/konkurs-konkurs-konkurs.html !!
Więcej informacji na temat tej boskiej maszyny na stronie producenta:

I tak nie wygram, ale spróbować warto.

Makowo

I kolejny prezent dla mojej przyjaciółki, tym razem gwiazdkowy :) Ta dam, ta dam. Oto opaska do włosów z jakże modną kokardą :) Opaska na początku miała być całkowicie inna, tylko kolory te same. Wyszło całkiem inaczej. Zestawienie kolorów kojarzy mi się z makami, więc mam teraz chrapkę na opaskę z kwiatkiem :)
 
Na zdjęciu zamiast przyjaciółki jestem ja. Aneta robiła za to zdjęcia :P

Efekt kolorystyczny opaski mnie niesamowicie zaskoczył i zachwycił!


Więc chodź pomaluj mi życie na żółto i na zielono :)

Dawno, dawno temu nie wiem gdzie, zobaczyłam kredkowe kolczyki. Marzyło mi się, aby takie zrobić i wreszcie się zmobilizowałam :) Efekt oceńcie sami.

Para numer 1: urodzinowe kolczyki dla mojej przyjaciółki :) Zielone, aby podtrzymywały ją na duchu w trudnych chwilach i dodawały jej nadziei. Zdjęcie jest fatalnej jakości - moja wina. Dopiero później mąż dał mi lekcję robienia zdjęć małym przedmiotom :P


Para numer 2: żółte kolczyki dla mojej siostry. Zdjęcie, jak widać, znacznie lepsze, aczkolwiek jeszcze muszę poćwiczyć :)

 I jak się podobają?

Zrobiłam to!

O tak! Zrobiłam to! Założyłam bloga! Już od dawna nosiłam się z takim zamiarem, ale ostatnio stwierdziłam, że koniec z zamiarami: czas działać! :) Stworzyłam więc bloga, na którym będę pokazywać te swoje działania ;)