wtorek, 3 kwietnia 2012

Kartki WIELKANOCNE

Dziś będzie szybki post, ponieważ ostatnio żyję w strasznym pośpiechu. W szkole mam kolokwia i prace roczne, egzaminy są coraz bliżej, a lista lektur praktycznie nie zmalała, w domu mam córcię, która nawet do łazienki nie puszcza mnie samej ;) A poza tym razem z mężem staramy się zdobyć pieniądze na remont i bieżące sprawy, ponieważ w nasze finanse wkradł się chochlik, zwany kryzysem. Poza tym mam niewielkie zlecenia na prace, np. poniższe kartki i szukam pracy na stałe, ponieważ mimo olbrzymiego lęku liczę na to, że moje dziecię dostanie się do przedszkola, a kasa dodatkowa potrzebna. W tym tygodniu postaram się pokazać Wam szczątkowe dekoracje wielkanocne, które przygotowuję, kiedy mam chwilę czasu i nie padam ze zmęczenia i niedostatku snu. A poza tym chciałabym Wam pokazać zdjęcia, które są wynikiem zabaw fotograficznych, które większość z Was na pewno zna :)
A teraz przed Wami wielkanocna odsłona kartek z życzeniami :) Zdecydowanie ładniejsze niż bożonarodzeniowe (chyba, w każdym razie mój mąż powiedział, że wreszcie nie wyglądają, jakby robiło je dziecko - w przeciwieństwie do bożonarodzeniowych ;).I na koniec Nastka intensywnie pomagająca mi w ozdabianiu pisanek :)


I wynik tej pomocy :) Kolorystykę dobierała Nastka :)

I na koniec aby podnieść mój poziom motywacji, ogłaszam wszem i wobec, że zaczynam 30-dniowy 3-stopniowy trening "30 Day Shred". Na blogach dotyczących odchudzania trening był bardzo polecany. Po pierwszym dniu ćwiczeń mogę spokojnie powiedzieć, że program mi się podoba :) Wszystkie ćwiczenia są proste do wykonania, ale jednocześnie męczące :) 

Pozdrawiam,
Ania